V katalogu máme 6813 obchodů a 578 hodnocení

Novinky

Kontakt

Přidat obchod

Hodnocení

 Logo

Cíle "HODNOCENÍ InternetoveObchody.cz"

  • Zprostředkovat komunikaci mezi kupujícím a prodávajícím.

  • Nabídnou nezávislé hodnocení zákazníků internetového obchodu

  • Pomáhat vyniknout kvalitně hodnoceným obchodům.

  • Zvýšit návštěvnost a růst internetových obchodů.

  • Informovat potencionální kupující o kvalitě internetového obchodu

 

Transparentnost a objektivnost hodnocení

Jsme si vědomi našeho závazku a především odpovědnosti vůči návštěvníkům, proto dbáme na maximální objektivnost a transparentnost uvedených recenzí. Snažím se maximálně eliminovat podvodné licence naším vlastním automatizovaným systémem. V případě jakýchkoli pochybností požadujeme od recenzenta předložení emailové komunikace s hodnoceným obchodem případně doklady o koupi, faktury atp. V případě podezření na podvodnou recenzi nás neváhejte kontaktovat.

 

Upozornění na recenze

Pokud kupující vloží nové hodnocení k internetovému obchodu, je provozovatel obchodu ihned upozorněn na emailovou adresu. Provozovatel obchodu má vždy možnost umístit k hodnocení svůj komentář, případně upozornit nás na podvodnou recenzi.

 

Propagace a napojení na "HODNOCENÍ InternetoveObchody.cz"

Zpětný odkaz: Každý uživatel a provozovatel obchodu, který je registrován na InternetoveObchody.cz má možnost umístit na svůj obchod zpětný odkaz společně s ikonou. Po kliknutí na ikonu se uživatel přesune na hodnocení obchodu s možnosti hodnocení přidat. Zpětný odkaz si můžete jednoduše vygenerovat v administraci obchodu v záložce Nastavení.

střední ikona

 

Automatické zásílání odkazu na hodnocení: Automatické zasílání odkazu na hodnocení umožňuje zaslat email s odkazem na formulář s hodnocením zákazníkům vašeho obchodu zcela automaticky. O zaslání odkazu na formulář se postarají internetoveobchody.cz 

nahled

Po vyřízení objednávky ve vašem obchodě je nutné zavolat na internetoveobchody.cz speciální skript, kterému se předá email na zákazníka, který u vás provedl objednávku. Internetové obchody s třídenním zpožděním zašlou na email zákazníka s odkazem na formulář, na kterém může zákazník hodnotit váš obchod. Pokud si nevíte rady s implementací této funkce, neváhejte nás kontaktovat.

 

Zákaznická podpora "HODNOCENÍ InternetoveObchody.cz"

Jakékoliv dotazy na službu "HODNOCENÍ" vám zodpoví naše zákaznická podpora po vyplnění níže uvedeného formuláře:

captcha
 
Copyright © 2011 InternetoveObchody.cz | Podmínky užívání