V katalogu máme 6813 obchodů a 578 hodnocení

Novinky

Kontakt

Přidat obchod

Podmínky užívání

 1. Tyto podmínky upravují pravidla užívání služby umístěné na internetové doméně InternetoveObchody.cz dále jen "Služba" provozované Radkem Hronem bytem, K Rybníku 574, Vestec (dále jen "Provozovatel").

 2. "Uživatelem" se stává každý návštěvník Služby, který prostřednictvím svého prohlížeče zobrazuje stránky Služby, nebo jinak přistupuje k datům na Službě umístěným.

Podmínky užívání služby

 1. Služba je poskytována zdarma, bez záruk její plné bezchybné funkčnosti, úplnosti a správnosti údajů.

 2. Zveřejnění odkazu na internetový obchod je není zpoplatněno.

 3. Provozovatel neručí za správnost údajů, které jsou uvedeny v katalogu internetových obchodů.

 4. Uživatel by si ve svém vlastním zájmu měl vždy před nákupem na internetovém obchodu ověřit přesné informace u provozovatele obchodu.

 5. Veškerý obsah prezentovaný na stránkách InternetoveObchody.cz je chráněn autorským zákonem, jeho šíření bez výslovného souhlasu Provozovatele je přísně zakázáno. Toto se týká jednotlivých částí obsahu, tak jeho uspořádání do výsledné databáze informací.

 6. Uživatel se může do Služby registrovat vytvořením uživatelského účtu procesem bezplatné registrace. Tím se stává "Registrovaným uživatelem".

 7. Registrovaní uživatelé mají přístup k některým dalším funkcím Služby, které pro svou funkcionalitu registraci vyžadují.

 8. Provozovatel má právo zrušit registraci uživatele v případě dlouhodobé nečinnosti Registrovaného uživatele, v případě porušení ustanovení v těchto Podmínkách uživání služby nebo jiné činnosti narušující poskytování kvalitní Služby Provozovatelem.

 9. Služby provozované za úplatu slouží výhradně pro zviditelnění obchodu v katalogu.

Copyright © 2011 InternetoveObchody.cz | Podmínky užívání