Seznam obchodů

Reklama

https://www.smeny.cz https://www.smeny.cz https://www.smeny.cz
Kategorie

Zobrazit vše

Zdravotnická a laboratorní technika

Zdravotnická a laboratorní technika s unikátními a kvalitními službami. Prodej a servis zdravotnické a laboratorní techniky s dlouholetými zkušenostmi v Českých Budějovicích.

Zobrazit detail

Menstruační pomůcky

Obchod s menstruačními pomůckami, ve kterém naleznete levné menstruační kalíšky i certifikované menstruační kalíšky zahraničních značek. Kromě toho nabízíme další ekologické hygienické pomůcky jako pratelné látkové vložky.

Zobrazit detail

MOIST

Lubrikační gely vyrobené v české republice s důrazem na vysokou kvalitu a účinnost. Objednávky z eshopu jsou s dopravou do 24 hodin a zdarma. Vše je pečlivě a diskrétně zabaleno. Vyzkoušejte nás.

Zobrazit detail

Eureko

Výrobce a prodejce potřeb a vybavení pro maséry, rehabilitační centra a sportovce.

Zobrazit detail

Shopeek.cz - kvalitní a ověřené zboží

Biologicky aktivní tropokolagen Inventia , patentovaná omlazující kosmetika, české velmi účinné přírodní doplňky stravy (chlorella, colostrum), originální americká galvanická žehlička Galvanic Spa, kosmetika Nu Skin a biokosmetika s nanopeptidy Larens, Di

Zobrazit detail

KS obchod

Naslouchátka pro nedoslýchavé a neslyšící, jejich servis a poradenství.

Zobrazit detail

Lékárna - léky, vitamíny, kosmetika

Online lékárna Best-lekarna.cz s širokým sortimentem léků. Léky volně prodejné, léky na předpis, homeopatika, vitamíny, potravinové doplňky, kosmetika.

Zobrazit detail

Matrace Materasso

Prodáváme zdravotní matrace Materasso a Mabo

Zobrazit detail

Svět-matrací.eu

Prodáváme zdravotní matrace Dormeo a Materasso a vše pro Vaše dobré spaní - postele, postelové rošty i přikrývky, přistýlky a polštáře.

Zobrazit detail

Zdravotnické potřeby Bára

Online prodej zdravotnických potřeb a pomůcek.

Zobrazit detail

Potřeby pro lázně a wellness

Zjistili jsme za vás Jak bleskově uvolnit zatuhlou šíji Jak připravit uhličitou koupel v domácím prostředí Odhalené tajemství hlubin Země - Živá magnéziová sůl Jak se "nenapálit" při nákupu soli z MRTVÉHO MOŘE Názorná ukázka aplikace jednorázových rašelin

Zobrazit detail

Erba Lachema – diagnostické prostředky

Erba Lachema s.r.o. se zabývá vývojem, výrobou a prodejem přípravků pro močovou analýzu, klinickou biochemii a mikrobiologii. Mezi stěžejní výrobky patří močové analyzátory, močové readery, testovací proužky, biochemické analyzátory, hematologické analyzá

Zobrazit detail

easyDNA Czech

easyDNA Czech nabízí domácí DNA testy k určení otcovství či jiného typu příbuznosti. Objednejte domácí test, odeberte vzorek a zašlete zpět na naši adresu.

Zobrazit detail

Léčivá Zahrada

Internetový obchod (e-shop) nabízející Bachovy květové esence, přírodní krémy z Bachových esencí, esence z orchidejí z peruánských And a tématickou literaturu.

Zobrazit detail

KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.

KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je specialista na redukční ventily a kyslíková zařízení, dýchací přístroje a koncentrátory kyslíku, chirurgické odsávačky, EKG a defibrilátory, koagulační přístroje pro elektrochirurgii.

Zobrazit detail

Nazuby.cz

Internetový obchod s kvalitními produkty pro ústní hygienu. Široký sortiment, trvale nízké ceny a rychlé dodání. Navíc sekce s odbornými články a poradna pod vedením dentální hygienistky. Naším cílem je, abyste od svého zubaře odcházeli vždy s úsměvem :-)

Zobrazit detail

VMBal s.r.o. - bezpečně na pracovišti

Velkoobchod a maloobchod zabývající se prodejem bezpečnostního vybavení a zdravotnických potřeb. Nabízíme lékárničky, potřeby pro poskytnutí první pomoci, protiskluzové nátěry a prostředky, rohože, stojany a držáky jízdních kol, alkohol testry a další.

Zobrazit detail

SAPRO Zdravotnická technika, s.r.o.

Obchod s registračními papíry do lékařských přístrojů, i těch, které se již nevyrábějí. Německá kvalita.Prodej zdravotnických přístrojů a spotřebního materiálu se zaměřením na funkční diagnostiku.

Zobrazit detail


Biolampy Biostimul a Biobeam

V našem obchodě nabízíme Biolampy BIOSTIMUL a BIOBEAM.. Biolampy účinně léčí obtíže pohybového aparátu, revmatismu, lupénku, jizvy, strie, afty, sennou rýmu, bolesti zad, bércové vředy apod. Dopravné po celé ČR zdarma. Při objednání Biolamp Biostimul – dá

Zobrazit detail