Seznam obchodů

Reklama

https://www.smeny.cz https://www.smeny.cz https://www.smeny.cz
Kategorie

Zobrazit vše

Centrum vytápění

V Centru vytápění máme širokou nabídku kotlů, krbových i kachlových kamen, krbových vložek, tepelných čerpadel či kuchyňských sporáků. V našem sortimentu kotlů najdete kotle na tuhá paliva, pelety, biomasu, ale i elektrické nebo plynové kotle.

Zobrazit detail

Moje krby a kamna - Mojekrby.cz

krby, kamna, Kratki, skla, krbové, nářadí, sporák

Zobrazit detail

Tepelná čerpadla

Poskytujeme několik let komplexní služby v oblasti technického zařízení budov, topné systémy, vodoinstalace, sanita, plynoinstalace, zdroje tepla a další. Veškeré zboží v naší nabídce splňuje nejpřísnější kritéria pro použití jak v domácnostech, tak ve zt

Zobrazit detail

Krbové vložky od firmy Romotop

Krbové vložky Romotop jsou vyráběny z kvalitní litiny v kombinaci se speciální silnostěnnou ocelí, která díky svému složení zajišťuje velmi dlouhou životnost, vynikající žáruvzdornost a odolnost proti korozi.

Zobrazit detail

Ventilátory do koupelen, do potrubí, komínové

Ventilátory prodáváme od roku 1993, a proto přesně víme co vše potřebujete. Nabízíme všechny typy ventilátorů - ventilátory do koupelen, ventilátory do potrubí, ventilátory průmyslové, stropní, krbové, střešní a další. Dále nabízíme veškeré potřebné přísl

Zobrazit detail

SPECIALISTÉ NA KVALITNÍ PELETOVÁ KAMNA

Firma Ecoflame - výhradní zastoupení Italské firmy COLA. Naše Interiérová peletová kamna jsou vyrobeny z vysoce kvalitní litiny a tím je zaručena dlouhá životnost výrobku. Moderní elektronika, hořák s vynikajícími vlastnostmi vytváří opravdu pozoruhodný

Zobrazit detail

Krbové vložky

Krbové vložky - prodej, prodáváme taká zboží do koupelen, jako jsou například baterie, koupelnový nábytek a příslušenství. Dále prodáváme vybavení do kuchyní, jako například sporáky, dále se zabýváme prodejem solárních panelů a kotlů.

Zobrazit detail

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla - prodej

Zobrazit detail

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla - prodej

Zobrazit detail

AK-elektro Krbová kamna a krbové vložky

Prodáváme Krbová kamna s výměníkem i krbová kamna bez výměníku, krbová kamna na pelety

Zobrazit detail

CDP – ekopaliva pro Váš domov

Velkoobchodní a maloobchodní prodej a rozvoz ekologických paliv - dřevěné brikety a pelety, krbové dřevo, podpalovací třísky, podpalovače briket a dřevěné uhlí. Určeno pro kotle, kamna a krby. Vlastní rozvoz střední Čechy. Prodejna a sklad na Praze 9.

Zobrazit detail

Litinová kamna, litinové krbové vložky

Přinášíme specializovaný internetový obchod zaměřený na litinová krbová kamna a litinové krbové vložky. Naleznete zde kompletní nabídku litinových krbových kamen a litinových krbových vložek, které jsou nabízeny na českém trhu.

Zobrazit detail

aaaradiatory.cz

Internetový velkoobchod a maloobchod nabízíme deskové, koupelnové radiátory a topení. Širokou nabídku doplňuje také velký výběr příslušenství.

Zobrazit detail

Koupelnové žebříky

Topná koupelnová tělesa firmy PMH, Kermi a Cordivari

Zobrazit detail